KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Agrobay Seracılık A.Ş


Misyonumuz: Tüketime hazır ambalajlı taze meyveleri ile kaliteli yaşam ve sağlıklı nesillerin oluşumu için sosyal, ekonomik, çevresel sürdürülebilir kontrollü tarım misyonumuzu kurumsal değerlerimizin ışığında yürütmektedir.

Vizyonumuz: Müşterilerimizin kaliteli ve güvenilir taze meyve ihtiyacını bilinçli çiftçilerimiz ile birlikte karşılayan uluslararası bir gıda markası olmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz:

• İyi’den mükemmele müşteri memnuniyeti temelinde iş süreçleri yönetimi,

• Güvenilir ve kaliteli gıda tedariki,

• Ulusal, uluslararası standartlar ve yasalara uyum,

• Sürdürülebilir tarım, çevresel ve toplumsal sorumluluk bilinci,

• Girişimcilik ve yenilikçilik

• Gıda Kültürü oluşturmak

Yönetimimiz ve tüm çalışanlarımız kurumsal kalite ve gıda güvenliği kültürünün oluşturulmasından, taklit ve tağşişe karşı önlemler alarak güvenli gıda sağlanmasından, gıda sabotajına karşı önlemler alarak süreçlerin sürekli iyileştirilmesinden ve ürün güvenliğinden sorumludur.

Şirketimiz, uygulanmakta olan yönetim sistemleri, yasal ve müşterilerimizin gereklilikleri konusundaki bilincini tüm iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kapsamında geliştirmeyi taahhüt eder.

Agrobay Seracılık A.Ş; Kalite ve gıda güvenliği faaliyetlerini bilimsel verilere dayalı, sürdürülebilir önleyici yaklaşım, açık iletişim, takım çalışmaları ve denetimlerle tüm organizasyonunda mükemmel olarak yürütmeyi hedefler.